Nilfisk Højtryksrenser MC 2C-120/520 XT EU
På lager
Varenummer:128471490
Medfølger:
15 m højtryksslange, enkletwire DN6
Ergo 2000 spulehåndtag med svivel
4-i-1 dyserør med .0340 dyse (violet)
Universel skumsprayer
Specifikationer
Pumpetryk: 120 bar / 12 MPa
Rensekraft: 2,2 kg
Pumpehastighed: 2800 rpm
Effekt: 2,3 kW
Spænding: 230 V / 1~ / 50 Hz / 10 A
Vandmængde: 520 / 470 l/t
Elkabel: 5 m
Mundstykke: 4-i-1 (0340)
Tilgangsvand, maks. temperatur: 60 °C
Stempler: 3 stk. rustfri stål
Dimensioner (L x B x H): 394 × 391 × 955 mm