Kontakt

Her finder du os

Special~Butikken Holstebro A/S
Fabersvej 13
7500 Holstebro
Cvr. 41 57 94 20

Åbningstider for butikken i Holstebro:
Mandag-fredag: 7.30-16.30
Lørdag: 9.00-12.00
Søndag og helligdage: Lukket.
Grundlovsdag: Lukket 5. juni.

Telefonen er åben:
Mandag-fredag: 7.30-16.00

Husk! Der er altid døgnåbent på www.specialbutikken.dk.

Telefon: 97 41 42 77. E-mail: post@specialbutikken.dk

Du er meget velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål til et produkt eller til din bestilling. Vores venlige personale besvarer både telefonopkald og henvendelser pr. e-mail. Har vi brug for at hente yderligere oplysninger, så vender vi altid tilbage hurtigst muligt. Svartid pr. mail kan være op til 2 hverdage.

Kai

Kai

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1198
E-mail: kai@specialbutikken.dk
Heidi

Heidi

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1197
E-mail: heidi@specialbutikken.dk
Else

Else

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Jeanet

Jeanet

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Karina

Karina

Telefon: 9741 4277
E-mail: karina@specialbutikken.dk
Mohamad

Mohamad

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk

Mona

Mona

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 4085 7913
E-mail: mona@specialbutikken.dk
Ove

Ove

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Joan

Joan

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1148
E-mail: Joan@specialbutikken.dk
Julie

Julie

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Sanne

Sanne

Telefon: 9741 4277
E-mail: sanne@specialbutikken.dk
Julie

Julie

Telefon: 9741 4277
E-mail: Post@specialbutikken.dk
Tommy

Tommy

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1170
E-mail: tommy@specialbutikken.dk
Ulrik

Ulrik

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1195
E-mail: ulrik@specialbutikken.dk