FjällrävenFristads KansasNilfiskBahcoJalasHärkilaKosangas
FjällrävenFristads KansasNilfiskBahcoJalasHärkilaKosangas

Kontakt

Her finder du os

SPECIAL~BUTIKKEN v/ Kai Nielsen
Fabersvej 13
7500 Holstebro

Åbningstider for butikken i Holstebro:
Mandag-fredag: 7.30-17.00
Lørdag: 9.00-12.00
Søndag og helligdage: Lukket.
(Bemærk! Der kan forekomme udvidede åbningstider. F.eks. sidste weekend før juleaften.)

Husk! Der er altid døgnåbent på www.specialbutikken.dk.

Telefon: 97 41 42 77.     Fax: 97 42 96 51.     E-mail: post@specialbutikken.dk


Allan

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1148
Fax: 9742 9651
E-mail: allan@specialbutikken.dk

Else

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

Heidi

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1197
Fax: 9742 9651
E-mail: heidi@specialbutikken.dk

Ivan

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1192
Fax: 9742 9651
E-mail: ivan@specialbutikken.dk

Jeanet

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

Kai

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1198
Fax: 9742 9651
E-mail: kai@specialbutikken.dk

Lene

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1108
Fax: 9742 9651
E-mail: lene@specialbutikken.dk

Lisbeth

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 4041 7941
Fax: 9742 9651
E-mail: lisbeth@specialbutikken.dk

Mohamad

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk


Nicolai

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2815 8706
Fax: 9742 9651
E-mail: nicolai@specialbutikken.dk

Sanne

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: sanne@specialbutikken.dk

Thomas

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: web@specialbutikken.dk

Tommy

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1170
Fax: 9742 9651
E-mail: tommy@specialbutikken.dk

Ulrik

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1195
Fax: 9742 9651
E-mail: ulrik@specialbutikken.dk

God kvalitet til den rigtige pris

Specialbutikken.dk er e-handelsdelen af SPECIAL~BUTIKKEN v/ Kai Nielsen i Holstebro. Vi sælger kvalitetsprodukter fra kendte producenter til både private og erhverv.
Specialbutikken.dk blev lanceret i marts 2008 og den første bestilling var på seler og hundefoder. Siden dengang er det gået stærkt fremad. Webshoppen er løbende blevet forbedret og udvidet. Hvilket er en af årsagerne til, at antallet af besøgende er stadigt stigende. Det er vi meget glade for.
SPECIAL~BUTIKKENs historie startede allerede i 1978. Dengang hed butikken Landbrugsvognen - med varer fra Harald Nyborg. Navnet og konceptet blev efterfølgende ændret til BP depotbutikken i 1983 og i 1990 til BP Gascenter. Siden 1993 har butikken heddet SPECIAL~BUTIKKEN v/ Kai Nielsen og i februar 2001 blev adressen ændret til Fabersvej 13, 7500 Holstebro.

Kundeservice

Vi vil gerne hjælpe dig! Du er meget velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål til et produkt eller til din bestilling. Vores venlige personale besvarer både telefonopkald og henvendelser pr. e-mail. Har vi brug for at indhente yderligere oplysninger, så vender vi altid tilbage hurtigst muligt.
Vi ved at tilfredse kunder er grundlaget for en sund forretning.

SPECIAL~BUTIKKEN   |   Fabersvej 13   |   7500 Holstebro   |   97 41 42 77   |   post@specialbutikken.dk