Kontakt

Her finder du os

Special~Butikken Holstebro A/S
Fabersvej 13
7500 Holstebro

Åbningstider for butikken i Holstebro:
Mandag-fredag: 7.30-16.30
Lørdag: 9.00-12.00
Søndag og helligdage: Lukket.
Grundlovsdag: Lukket 5. juni.

Husk! Der er altid døgnåbent på www.specialbutikken.dk.

Telefon: 97 41 42 77. E-mail: post@specialbutikken.dk

Kai

Kai

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1198
E-mail: kai@specialbutikken.dk
Heidi

Heidi

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1197
E-mail: heidi@specialbutikken.dk
Else

Else

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Anja

Anja

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 5196 1477
E-mail: Anja@specialbutikken.dk
Jeanet

Jeanet

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Jeanette

Jeanette

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Julie

Julie

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Karina

Karina

Telefon: 9741 4277
E-mail: karina@specialbutikken.dk
Lene

Lene

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1108
E-mail: lene@specialbutikken.dk
Lisbeth

Lisbeth

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 4041 7941
E-mail: lisbeth@specialbutikken.dk
Mohamad

Mohamad

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk

Mona

Mona

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 4085 7913
E-mail: mona@specialbutikken.dk
Nicolai

Nicolai

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2815 8706
E-mail: nicolai@specialbutikken.dk
Ove

Ove

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Rikke

Rikke

Telefon: 9741 4277
E-mail: post@specialbutikken.dk
Sanne

Sanne

Telefon: 9741 4277
E-mail: sanne@specialbutikken.dk
Simon

Simon

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1148
E-mail: simon@specialbutikken.dk
Thomas

Thomas

Telefon: 9741 4277
E-mail: web@specialbutikken.dk
Tommy

Tommy

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1170
E-mail: tommy@specialbutikken.dk
Ulrik

Ulrik

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1195
E-mail: ulrik@specialbutikken.dk